Bez kategorii

Kiedy wywóz odpadów w roku 2017?

Kiedy odbiór odpadów? MZNK udostępniło pełne harmonogramy na swojej stronie internetowej. Kierownictwo miejskiej jednostki zachęca również do korzystania z praktycznej aplikacji „Kiedy Wywóz” na urządzenia mobilne.

Od czerwca 2016 roku mieszkańcy Jaworzna mają możliwość, podobnie jak mieszkańcy kilku innych polskich miast (m.in. Wrocławia, Krakowa czy Częstochowy), korzystania z aplikacji przeznaczonej na smartfony i tablety o nazwie „Kiedy Wywóz”. Jest to bezpłatna aplikacja, która na bieżąco informuje i przypomina o terminach odbioru poszczególnych frakcji odpadów na terenie Jaworzna. Dodatkowo zawiera ona przydatny poradnik dotyczący zasad segregacji odpadów w naszym mieście. Użytkownik dysponuje również możliwością przesłania informacji zwrotnej (np. czy odbiór został wykonany w planowanym terminie) do Miejskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych.
Zachęcamy mieszkańców do korzystania z aplikacji „Kiedy Wywóz”, gdyż jest ona bardzo praktycznym narzędziem, a telefon po jej zainstalowaniu sam przypomni nam o wystawieniu kubłów w ustalonym terminie.
MZNK informuje, iż pełne harmonogramy wywozu odpadów na rok 2017  można pobrać w wersji elektronicznej do wydruku ze strony internetowej MZNK (zakładki: Odpady Komunalne – Menu Dokumenty do pobrania – Harmonogram odbioru odpadów). Dokumenty dostępne są też na stronie internetowej MPO Sp. z o.o.
W formie papierowej harmonogramy udostępnione zostały w Dziale Gospodarki Odpadami MZNK przy ul. Inwalidów Wojennych 5 (Osiedle Stałe), a także w siedzibie MPO przy ul. Galmany 1.

Najnowsze

To Top