Bez kategorii

„Pitbulle” z najwyższą frekwencją

W 2016 roku, według danych BoxOffice.pl, w Polsce sprzedano 51,5 miliona biletów. W kinie sieci Multikino w Jaworznie najchętniej oglądano polską produkcję „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

W 2016 roku w kinach sieci Multikino w Polsce widzowie najchętniej oglądali: film „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Pitbull. Nowe porządki”, komedię „Planeta Singli”, animację „Sekretne życie zwierzaków domowych” oraz komedię „Bridget Jones 3”.
Natomiast w Multikinie w Jaworznie najlepszą frekwencję osiągnęły: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Planeta Singli”, „Pitbull. Nowe porządki”, „Sekretne życie zwierzaków domowych” oraz „Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie”.
W 2017 roku na widzów czeka wiele gorących premier. W styczniu na wielkie ekrany wejdzie polska komedia „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” z Magdaleną Boczarską w roli głównej, a 10 lutego „Ciemniejsza strona Greya” – kontynuacja kontrowersyjnych „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Natomiast 17 marca premierę będzie miała „Piękna i Bestia” z Emmą Watson w roli Belli. W kolejnym miesiącu czekają nas premiery „Szybkich i wściekłych 8” oraz „Strażników galaktyki 2”. W maju kina opanują: „Obcy: Przymierze”, a także „Piraci z Karaibów 5”. 23 czerwca na ekranach pojawi się kontynuacja „Transformers: Ostatni rycerz”, a w lipcu premierę będzie miał nowy film Christophera Nolana pt.: „Dunkierka”. W październiku nie można przeoczyć takich produkcji jak: „Blade Runner 2049” z Harrisonem Fordem i Ryanem Goslingiem oraz „Thor: Ragnarok” z Chrisem Hemsworthem i Tomem Hiddlestonem w rolach głównych. W listopadzie do kin wejdzie „Liga Sprawiedliwości”, a bieżący rok zamknie ósma część „Gwiezdnych wojen”.
Nie zabraknie również atrakcyjnych filmów familijnych. W repertuarze na najmłodszych będą czekały między innymi: „Sing”, który miał premierę już 6 stycznia oraz roztańczona „Balerina”. 9 lutego na ekrany wejdzie „LEGO® BATMAN: FILM”, a w marcu „Smerfy: poszukiwacze zaginionej wioski”. W kwietniu do kin trafi animowana komedia „Dzieciak rządzi”. Natomiast w wakacje ekrany opanują „Auta 3” oraz „Gru, Dru i Minionki”. Ostatnie miesiące 2017 roku będą należały do animacji: „LEGO® NINJAGO: FILM”, „My Little Pony: Film”, „Emojimovie” oraz „Coco”.
Bilety na premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Najnowsze

To Top