Bez kategorii

Kronika policyjna

Podczas włamań do sklepów spożywczych najpowszechniejszym łupem, poza pieniędzmi oczywiście, są zwykle papierosy oraz alkohol. To zrozumiałe, gdyż są to towary o stosunkowo dużej wartości, a jednocześnie niewielkich rozmiarach. W niedzielę dokonano jednak włamania do… kiosku warzywnego. Czyżby złodziej cierpiał na awitaminozę i potrzebował porcji świeżych warzyw? A może, niczym Królik Bugs, był uzależniony od marchewek?

Poniedziałek, 16 stycznia
46-letnia mieszkanka dzielnicy OTK zawiadomiła, że znany jej osobiście mężczyzna dokonał uszkodzenia drzwi wejściowych do jej mieszkania. Poszkodowana straty oszacowała na kwotę kilkuset złotych.

Wtorek, 17 stycznia
Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 22-letnią kobietę poszukiwaną na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu.

Czwartek, 19 stycznia
W godzinach popołudniowych na ulicy Chopina doszło do kolizji drogowej dwóch samochodów osobowych marki Skoda i Fiat. Kierujący Fiatem – mieszkaniec Jaworzna, został ukarany mandatem karnym w wysokości 250 złotych.

Sobota, 21 stycznia
Mieszkaniec dzielnicy Dąbrowa Narodowa zgłosił, że podczas zakupów biżuterii dokonywanych przez internet został oszukany na kwotę kilkuset złotych.

20-letni mieszkaniec dzielnicy Podwale poinformował, że podczas zakupów telefonu komórkowego na jednej z aukcji internetowych, został oszukany przez sprzedającego na kwotę ponad 1.000 złotych.

Niedziela, 22 stycznia
Policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali 28-letniego mieszkańca naszego miasta podejrzewanego o dokonanie włamania do jednego z kiosków warzywnych w centrum miasta. Złodziej skradł pieniądze i artykuły spożywcze.

Najnowsze

To Top