Bez kategorii

Wszystko czego dziś chce Izabela Trojanowska

Drapieżny image niezależnej i bezkompromisowej kobiety, podkreślony męskim garniturem – tak pamiętać mogą niektórzy Izabelę Trojanowską z początku lat 80-tych. I tekst  szlagieru, w którym śpiewa, że nie interesuje jej ślub, ani wspólne ciułanie na M3 w bloku i „malucha”. Za dwa tygodnie będzie można spotkać się z Izabelą Trojanowską w jaworznickiej Bibliotece.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza, 5 kwietnia o godz. 17.00, na spotkanie z aktorką i piosenkarką – Izabelą Trojanowską. Artystce, największą popularność przyniosły role w takich filmach, jak „Kariera Nikodema Dyzmy”, „07 zgłoś się” oraz „Blisko, coraz bliżej”.
W ostatnich latach sympatii widzów przysporzyła jej przede wszystkim, grana od 1997 r., postać Moniki Ross-Nawrot w serialu telewizyjnym „Klan”. Natomiast dla fanów muzyki pozostanie niezapomnianą wykonawczynią przebojów: „Tyle samo prawd ile kłamstw”, „Wszystko czego dziś chcę”, „Sobie na złość”. Koncertowała i nagrywała studyjne płyty z Budką Suflera, Tadeuszem Nalepą oraz zespołem Mafia.
Choć z powodzeniem łączy te dwie ścieżki kariery podkreśla, że „nigdy nie chciałaby, żeby ktoś powiedział, że jest najlepszą piosenkarką wśród aktorek i najlepszą aktorką wśród piosenkarek”.
Wydarzenie poprowadzi Dariusz Rekosz – pisarz, autor książek dla dzieci i młodzieży, animator kultury.
Wejściówki na spotkanie do odbioru, od 29 marca od godz. 17.00, w Bibliotece Głównej (Wypożyczalnia dla Dorosłych).

Najnowsze

To Top