Bez kategorii

MZDiM przejmuje pieczę nad Rynkiem

Od przyszłej soboty – 1 kwietnia br. – Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych przekazuje obowiązki utrzymania Rynku Miejskiemu Zarządowi Dróg i Mostów. Po 31 marca wszystkie sprawy urzędowe związane z Rynkiem takie jak pozwolenia na wjazd, dzierżawy, pozwolenia na organizacje imprez będzie można załatwić w MZDiM.

W związku z zapowiedzianymi wcześniej zmianami dotyczącymi uporządkowania kwestii zarządzania przestrzeniami publicznymi w mieście, od 1 kwietnia utrzymaniem Rynku będzie zajmował się Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie. Jednostka przejmie m.in. obowiązki sprzątania, odśnieżania i konserwacji urządzeń. Oprócz tego MZDiM będzie zajmował się takimi sprawami jak:
wydawanie pozwoleń na wjazd samochodów na Rynek,
wydawanie pozwoleń na organizację imprez i zgromadzeń na Rynku,
wparcie techniczne obsługi imprez i wydarzeń organizowanych na Rynku,
zawieranie umów na dzierżawę terenu na Rynku, między innymi pod ogródki gastronomiczne,
zawieranie umów na ustawienie na Rynku szyldów reklamowych itp.
Wszystkie bieżące i niezbędne informacje dotyczące spraw związanych z Rynkiem po 1 kwietnia 2017 roku będzie można znaleźć pod adresem: www.mzdim.jaworzno.pl lub https://www.facebook.com/MZDiMjaworzno oraz uzyskać bezpośrednio w siedzibie MZDiM w Jaworznie (w dni robocze w godz. 7.00-15.00) przy ulicy Krakowskiej 9, tel. 32 614-23-00, e-mail: sekretariat@mzdim.jaworzno.pl.
Źródło: jaworzno.pl

Najnowsze

To Top