Bez kategorii

Cztery Pory Roku – nowoczesne osiedle powstaje w Jaworznie

Jaworzno wciąż cieszy się zainteresowaniem deweloperów. Najnowszą inwestycją jest Osiedle Cztery Pory Roku, oferujące potencjalnym mieszkańcom szereg udogodnień, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.

Inwestycja na miarę potrzeb
Eksperci szacują, że w Polsce brakuje nawet miliona mieszkań. Lokale oferowane na rynku wtórnym nierzadko wymagają kosztownych remontów, a nowe budownictwo często wykracza poza możliwości finansowe wielu Polaków. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców województwa śląskiego i okolic, inwestor – spółka Osiedle Cztery Pory Roku sp. z o. o. – zdecydował się na budowę Osiedla, które będzie oferować optymalnie zaprojektowane mieszkania w cenach atrakcyjnych dla nabywców i dla wynajmujących – zależnie od potrzeb, zainteresowane osoby będą mogły zdecydować się na jedną z tych dwóch form zajmowania mieszkania. Warunki lokalowe będą zbliżone do popularnych TBSów, co spotka się zapewne z entuzjazmem wielu osób. Budowa ruszy już w kwietniu, a pierwszy jej etap ma zakończyć się w listopadzie bieżącego roku.

Gwarancja jakości
Ważnym elementem wyróżniającym Osiedle Cztery Pory Roku na rynku nieruchomości jest fakt, że deweloper będzie pełnił jednocześnie rolę administratora Osiedla. Zwykle inwestor/deweloper oddaje gotowy budynek pod zarządzanie zewnętrznej firmie, co nierzadko rodzi problemy. W tym przypadku ma być inaczej, a osoba odpowiedzialna za stan mieszkań będzie stale do dyspozycji mieszkańców.

Dobra lokalizacja
Nawet najpiękniejszy lokal może nie być wiele wart, jeśli znajduje się w mało atrakcyjnej okolicy. Osiedle Cztery Pory Roku będzie jednak położone w bezpośrednim sąsiedztwie dużych marketów, szkół i przedszkoli, co pozwoli zaoszczędzić wiele czasu na codziennych podróżach. Lokalizacja w pobliżu centrum, ale z dala od zgiełku i w bliskości lasu, z pewnością pozwoli prowadzić życie pełne harmonii i spokoju, zaś łatwy dojazd do drogi ekspresowej S1 i autostrady A4 to szybkie połączenie z Krakowem, Katowicami i innymi miastami aglomeracji śląskiej.

Atrakcyjne udogodnienia
Funkcjonalny układ lokali i świetne położenie to nie wszystko, na co mogą liczyć przyszli mieszkańcy. Osiedle Cztery Pory Roku ma być miejscem wyjątkowym, dlatego inwestor sięgnął po nowoczesne rozwiązania, takie jak zielone dachy, które stanowią naturalną barierę ochronną przed smogiem, spełniają funkcje termoizolacyjne, a w dłuższej perspektywie obniżają koszty eksploatacji mieszkań. Innym ciekawym udogodnieniem ma być wybieg dla psów i piesuar, aby wielbiciele zwierzaków i pozostali mieszkańcy mogli koegzystować w harmonii. Niewątpliwym atutem każdego z czterech planowanych budynków będą wewnętrzne, zamknięte dziedzińce z ogrodami – każde patio będzie miało inny charakter, związany z jedną z czterech pór roku.

Niższa cena za pierwsze 10 mieszkań
Sprzedaż mieszkań na Osiedlu Cztery Pory Roku ruszy już niebawem. Osoby, które zdecydują się na zakup jako pierwsze, mogą liczyć na wyjątkową promocję. Pierwsze 10 mieszkań będzie dostępnych w niższej cenie, zawierającej 10% upustu, dla pierwszych, zdecydowanych klientów. Aby na bieżąco śledzić informacje dotyczące Osiedla, wystarczy zapisać się do newslettera wchodząc na stronę www.osiedle.jaworzno.pl. Więcej informacji można uzyskać również w biurze, przy ul. Matejki 19 w Jaworznie lub pod numerem telefonu: 601 363 570 lub pod adresem e-mail: biuro@osiedle.jaworzno.pl.

Zapraszamy w imieniu Inwestora.

Najnowsze

To Top