Bez kategorii

Pchli Targ już w niedzielę

Wiosna wróciła, a zatem jaworznickie Muzeum powróciło z tradycją organizowania Pchlich Targów na Małym Rynku. Hobbyści (i nie tylko) znowu będą mogli wymienić się częścią swych zbiorów lub zakupić ciekawe eksponaty wyszperane przez innych.

Ubiegłoroczne Pchle Targi cieszyły się sporą popularnością. Nie tylko wśród wystawców i kupujących, ale też wśród mieszkańców, którzy w niedzielne przedpołudnia lubili spędzać czas na przeglądaniu oferty. Bibeloty, porcelana, winylowe płyty itp. – wytrawni „szperacze” potrafili wśród nich znaleźć zupełnie wyjątkowe i zaskakujące okazje, dzięki którym wzbogacali swe kolekcje lub wykorzystywali kreatywnie na przykład do aranżacji wnętrz swych mieszkań.
Jaworznickie Pchle Targi powracają na Mały Rynek. Pierwszy w bieżącym roku odbędzie się już w najbliższą niedzielę – 9 kwietnia. Trwać będzie od godz. 8.00 do godz. 14.00. Synoptycy zapowiadają poprawę pogody i ocieplenie. Zatem aura nie powinna zakłócić przyjemności poszukiwania kolejnych okazji na stoiskach sprzedawców.
Organizatorzy zachęcają do udziału w Pchlim Targu zwłaszcza rodziców z dziećmi, bo to doskonała okazja do wymienienia się zabawkami, które się już dziecku znudziły.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w niedzielnym Pchlim Targu. Nigdy nie wiadomo, czy nie przyniesie on szansy uzupełnienia winylowej dyskografii ulubionego zespołu albo zakupu pierwszego wydania książki ulubionego pisarza.
Kolejne edycje Pchlego Targu odbędą się 21 maja, 18 czerwca, 16 lipca, 20 sierpnia, 17 września i 15 października.

Najnowsze

To Top