Bez kategorii

Przebudowa SŁONECZNEJ wyróżniona

W trakcie targów budowlanych TWÓJ DOM, TWOJE OTOCZENIE, które miały miejsce w Jaworznie w dniach od 1 do 2 kwietnie br. Jaworznickie TBS Sp. z o. o. otrzymało nagrodę specjalną za inwestycję „Przebudowa i modernizacja pawilonu handlowego SŁONECZNA”.

Jury konkursowe zwróciło szczególna uwagę na efekt rewitalizacji osiedla Podwale jaki będzie można uzyskać po nadbudowie części mieszkalnej (wieżowca) i odnowieniu lokali użytkowych. Nie bez znaczenia dla okolicznych mieszkańców będzie także realizowane przez JTBS zagospodarowanie terenu polegające na stworzeniu terenu rekreacyjnego zawierającego m.in. plac zabaw czy strefę seniora.
W trakcie targów Jaworznickie TBS zaprezentowało także imponujących rozmiarów makietę „pawilonu” wraz z planowanym zagospodarowaniem terenu. Obecnie można ją jeszcze obejrzeć w holu (parter) głównego budynku Urzędu Miejskiego w Jaworznie (ul. Grunwaldzka 33).
Przypomnijmy: w marcu br. Jaworznickie TBS Sp. z o. o. podpisało umowę na przeprowadzenie modernizacji SŁONECZNEJ z firmą RISER Sp. z o. o. Cała inwestycja ma być zrealizowana do czerwca 2018 r. Kontrakt ma wartość 10,8 mln zł.

Najnowsze

To Top