Bez kategorii

Nabór do wielkiego turnieju Laser Tag

Do 12 maja przedłużone zostały zapisy drużyn szkolnych do Wielkiego Turnieju Szkół Podstawowych o Puchar Zoltar Laser Tag. Rozgrywki odbywać się będą w Klubie Sportu Interaktywnego – Laserowy Poligon Zoltar Jaworzno przy ul. Wojska Polskiego 2g. Organizatorzy oraz sponsorzy gwarantują świetną zabawę i atrakcyjne nagrody.

Czym jest laser-tag? To zabawa przypominająca paintballa, z tą różnicą, że zamiast karabinków wystrzeliwujących żelowe kulki wypełnione barwnikiem, uczestnicy otrzymują „broń” strzelającą wiązką podczerwieni. Każdy z nich ubrany jest w kamizelkę z czujnikami. Wszystkie trafienia odnotowywane są elektronicznie. Gra jest bezpieczna, gdyż wbrew nazwie nie używa się skupionych wiązek lasera, który mógłby szkodzić oczom, lecz podczerwień – „karabinki” działają zatem jak przewymiarowany pilot do telewizora.
Jeśli jesteś miłośnikiem Counter Strike’a, ta zabawa sprawi Ci mnóstwo przyjemności. Zamiast do wirtualnego świata na ekranie komputera, wejdziesz do prawdziwego budynku z labiryntem pomieszczeń, mnóstwem kryjówek i „bunkrów”, gdzie będziesz rywalizować z drużyną przeciwną. Tu nie ma wallhacka, ani innych cheatów – system sprawiedliwie nalicza fragi, kampienie też nie przynosi sukcesu, gdyż układ pomieszczeń sprzyja dynamicznej rozgrywce. Sprawdź czy w „realu” jesteś tak dobry, jak w CS na komputerze.
Jaworznicki Zoltar Laser Tag prowadzi nabór do rozgrywek międzyszkolnych w Laser Taga jeszcze tylko do 12 maja. Każda zgłaszająca się drużyna musi dysponować 4 podstawowymi i 2 rezerwowymi zawodnikami. Dopuszcza się udział wielu drużyn z jednej szkoły, ale tylko jednej drużyny z danej klasy. Wpisowe do udziału w turnieju wynosi 80 zł od drużyny. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.zoltar.jaworzno.pl. Drużyny mogą być zgłaszane zarówno przez szkoły, jak i przez rodziców.
Turniej rozpocznie się 15 maja 2017 roku. Rozgrywki odbywać się będą od poniedziałku do czwartku od 16.00 do 19.00 (w godzinach pozalekcyjnych).
Do wygrania puchary dla szkół i medale dla najlepszych drużyn, bilety do Multikina, vouchery na kręgle, odzież militarną oraz grę w laser taga, vouchery na pizzę, zapiekanki, desery lodowe. Zwycięska drużyna zapewni całej klasie wycieczkę do studia nagraniowego Fabryki Talentów.
Zapraszamy do zabawy i rywalizacji.

Najnowsze

To Top