Bez kategorii

„Gramy dla Mamy” – koncert dzieci i młodzieży z „Archetti”

Święto wszystkich mam celebrowano szczególnie uroczyście w Jeleniu. Dzieci i młodzież uczęszczające na zajęcia w „Archetti” przygotowały specjalny program artystyczny – prezent dla swoich mam. Na widowni popłynęła niejedna łza wzruszenia.

Dzień Matki to chyba najpiękniejsze i najbardziej nostalgiczne święto, pełne miłości, uczucia i ciepła. W rożnych krajach obchodzone w różne dni, w naszym, celebrowane rokrocznie – 26 maja. W tym dniu, w przedszkolach, szkołach i instytucjach kultury, organizowane są z tej okazji uroczyste imprezy poświęcone wszystkim mamusiom, mamom i matkom. Matczyna troska, poświęcenie i ogromna praca wkładana w wychowanie dziecka jest tak  ogromna,że został Jej poświęcony Ten jeden, majowy dzień.
Wszystkie mamy przyjmują życzenia i uściski od swoich małych, starszych i dorosłych już dzieci, bo przecież matką jest się zawsze. „Archetti” przygotowało w tym dniu specjalny program artystyczny dla wszystkich Mam. W inscenizacjach teatralnych, tańcu, piosence, solo i zespołowo na scenie zaprezentowało się około 60 dzieci, ze wszystkich grup artystycznych działających w „Archetti” Orkiestrze Kameralnej Miasta Jaworzna.
Koncert „Gramy dla Mamy”, bo tak brzmiał tytuł tej szczególnej imprezy, wzbudzał duże emocje i wycisnął niejedną matczyną łzę. Dzieci i młodzież z „Archetti” dały popis i zaprezentowały się na medal, grały bowiem przed najwspanialszą publicznością na świecie.
Te wszystkie występy na deskach scenicznych „Archetti” to piękny prezent dla wszystkich Mam. Pamiętajmy również, że to ogrom pracy, którą dzieci wraz z instruktorami włożyły, aby przygotować ten program i stworzyć niezwykły klimat. Miłym akcentem wieńczącym wieczór było wręczenie upominków wszystkim dzieciom, które zaprezentowały się na scenie. Prezenty wykonane zostały własnoręcznie przez Panie z Jaworznickiego Klubu Seniora.

Najnowsze

To Top