Bez kategorii

Udany turniej Zoltar Laser Tag

Zmagania szkół biorących udział w turnieju Zoltar Laser Tag Jaworzno już za nami. Zwycięska drużyna z klasy VI E Szkoły Podstawowej nr 5 zapewniła całej klasie wycieczkę do studia nagraniowego Fabryki Talentów.

W turnieju, który rozpoczął się 15 maja wzięło udział 15 drużyn z siedmiu jaworznickich szkół podstawowych. Aż 4 drużyny, zgłosiły się ze Szkoły Podstawowej nr 8 na Dąbrowie Narodowej.
Ta ilość uczestników sprawiła, iż w systemie pucharowym rozegrano 28 meczy – każdy trwał 45 minut. Kilkudniowe zmagania zwieńczyły jeszcze dwa, trwające godzinę mecze finałowe – o 3. miejsce oraz o 1. miejsce.
Zwycięzcami Turnieju Zoltar Laser Tag została drużyna z klasy VI E w SP nr 5 (Osiedle Stałe), kolejne miejsca zajęły zaś ekipy z klasy V w SP nr 9 (Góra Piasku) oraz klasy IV B w SP nr 8 (Dąbrowa Narodowa).
Specjalne wyróżnienie przypadło dzieciakom z klasy II A w SP nr 5, które w toku turniejowych potyczek pokonały starszych o 4 lata przeciwników. Jak widać, w laser tagu nie liczy się przewaga fizyczna, ale celność, spryt i umiejętność współpracy w drużynie.
Zwycięzcy zapewnili swej klasie wycieczkę do profesjonalnego studia nagrań Fabryki Talentów. Sami zawodnicy zostali obdarowani grami planszowymi. Wszystkie drużyny z podium otrzymały nagrody w postaci voucherów na kręgle, laserowego paint-balla, pizze, zapiekanki, bilety do kina i bony na odzież militarną ufundowane przez sponsorów turnieju (Centrum Finansowe Partner, Fabryka Talentów, Mgła.pl, Graphnet.pl, Multikino, Gravitacja, MilitarnaPolska.pl, Okularybalistyczne.pl, Planeta2G, Niebo w Mieście, Stacja Zapiekanka, Mega Pizza).

Najnowsze

To Top