Bez kategorii

Odwołanie dyrektora w trybie natychmiastowym!

Jak informuje oficjalna strona Urzędu Miejskiego w Jaworznie – 8 czerwca 2017 r. Prezydent Miasta wystąpił do Śląskiego Kuratora Oświaty w Katowicach o zaopiniowanie wniosku o odwołanie dyrektora Zespołu Szkół Nr 3 w Jaworznie.

Oficjalny portal miejski donosi, iż po uzyskaniu pozytywnej opinii Kuratora, odwołanie dyrektora ZS nr 3 nastąpi ze skutkiem natychmiastowym. Podjęte działania są związane z pozyskaniem informacji dotyczących nieprawidłowości zachodzących w wydatkowaniu środków publicznych w podległej placówce oświatowej.
Informacje o istotnych nieprawidłowościach w zakresie gospodarki finansowej tej placówki oświatowej, 8 czerwca br. przekazała dyrektor Miejskiego Zespołu Obsługi Placówek Oświatowo-Wychowawczych. Informacja o stwierdzonych nieprawidłowościach została zgłoszona również do Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KM Policji w Jaworznie.
Jednocześnie rozpoczęła się kompleksowa, urzędowa kontrola w zakresie gospodarki finansowej prowadzonej w ZS nr 3 w Jaworznie.

Najnowsze

To Top