Bez kategorii

Rockmani – lato należy do Was!

Klub „Relax” rusza w wakacje z Letnim Festiwalem Rocka. Młode kapele będą w nim rywalizować o możliwość zagrania profesjonalnego koncertu jako support przed gwiazdami, które wystąpią na ProRock Festiwalu 2018. Termin zgłoszeń do konkursu upływa 30 czerwca.

Klub „Relax” pod dyrekcją Marka Malisza nie ustaje w poszukiwaniu i promowaniu młodych, lokalnych talentów. Tym razem szansę wypłynięcia na szerokie wody i pozyskanie większej publiczności mają amatorskie zespoły rockowe. Do nich bowiem skierowany jest Letni Festiwal Rocka 2017.
Pozostały tylko dwa tygodnie na wypełnienie karty zgłoszenia, która da możliwość wystąpienia na scenie Klubu „Relax” (klub zapewnia nagłośnienie, obsługę techniczna i oświetlenie sceniczne) i poddanie się ocenie przez publiczność.
Powiada się, że publiczność głosuje nogami (chodzi o frekwencję na koncertach), tym razem jednak publika będzie głosować na swój ulubiony zespół na fanpage’u Klubu „Relax”.
Koncerty odbywać się będą w lipcowe i sierpniowe niedziele.
Zwycięska kapela zyska prawo udziału w przyszłorocznym ProRock Festiwalu i zagrania na tej samej scenie, co gwiazdy imprezy. Przypomnijmy, że na ProRock Festiwalu 2017 wystąpiły takie tuzy ciężkiego grania jak Animations, Netherfell oraz Corruption. Gwiazdą wieczoru była zaś legendarna TSA. Jest więc o co walczyć!
Rockmani – dajcie się poznać szerszej publice. Odłóżcie na moment „wiosła” na stojaki i poświęćcie chwilę na wypełnienie karty zgłoszenia dostępnej pod adresem klubrelax.jaworzno.pl. Zgłoszenia tylko do końca czerwca.

Najnowsze

To Top