Bez kategorii

Wata cukrowa jak chmury – piknik na Osiedlu Stałym

Dwa dni doskonałej zabawy zaproponowali organizatorzy pikniku rodzinnego na Osiedlu Stałym – Planeta 2G i Zoltar Laser Tag. Piknik odbył się w ubiegłą sobotę i niedzielę na placu przy ul. Wojska Polskiego2G.

Dzieciaki i ich opiekunowie mieli okazję uczestniczyć w dziesiątkach zabaw i pokazów, które zaproponowali organizatorzy i partnerzy pikniku rodzinnego na Osiedlu Stałym. Były pokazy walk rycerskich, pokazy ratownictwa medycznego, wspólny trening i konsultacje treningowe, demonstracja pitbike’ów (miniaturowych crossów dla najmłodszych), zabawy w kulach wodnych, nie zabrakło również dmuchanych zamków – to tylko część atrakcji dostępnych na pikniku.
Do tego mnóstwo konkursów z nagrodami ufundowanymi przez lokalnych, jaworznickich sponsorów. Podczas chwil odpoczynku między zabawą i konkursami można było skorzystać ze stoisk gastronomicznych i food trucka. Oczywiście na deser zaserwowano muffinki, gofry, oryginalne kołacze oraz całe „chmury” darmowej waty cukrowej.
Pogoda w pierwszy dzień pikniku nie sprzyjała, gdyż przez Jaworzno przetaczały się burzowe chmury i miejscami mocno popadało. Ale już słoneczna niedziela przyciągnęła tłumy chętnych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie.
Organizatorzy zapowiadają, ze to nie jest ich ostatnie słowo… Wkrótce kolejne atrakcyjne eventy dla mieszkańców.
Partnerami i sponsorami pikniku byli: Centrum Finansowe Partner, Moto-Mucha, Mega Pizza, COOK truck, Zuzakowo – Świat Zabawek, Kołacze Zakrętacze, Fabryka Talentów, Bractwo Rycerskie Ziemi Jaworznickiej, Fabryka Formy, OSP Osiedle Stałe, Przedszkole „Mali Artyści”, Jaworznicka Inicjatywa Narodowa, Gravitacja, Multikino, Niebo w Mieście.

Najnowsze

To Top