Z miasta

„Cztery Pory Roku na bis”

Już za tydzień w niedzielę (20 sierpnia) odbędzie się kolejna edycja Rekreacyjnego Rajdu Rowerowego „Cztery Pory Roku – Lato na bis”. Jak przed ponad miesiącem można liczyć na urozmaiconą trasę oraz doskonałą zabawę na mecie, która tym razem znajdzie się na stadionie Azotanii.

Po niebywałym sukcesie rekreacyjnego i integracyjnego w zamyśle Rajdu „Cztery Pory Roku – Lato 2017” organizatorzy doszli do wniosku, że lato w tym roku zawita do nas dwukrotnie. Nikt nie spodziewał się, że pierwsza edycja rajdu przyciągnie tak wielką liczbę uczestników.
Skoro impreza wzbudziła olbrzymie zainteresowanie oraz wyłącznie pozytywne komentarze uczestników, organizatorzy w osobach Dariusza Żołny, Jarosława Losika, Henryka Węgrzyna, Grzegorza Ludwicha, Marcina Roźnawskiego i Grzegorza Karwety stwierdzili, iż nie ma powodu czekać na zmianę pory roku i edycję Jesień 2017. Zamiast tego proponują powtórzenie sukcesu edycji letniej i zapraszają wszystkich miłośników wycieczek rowerowych na rajd „Cztery Pory Roku – Lato na bis”.
Trasa zostanie zmodyfikowana, aby zwiedzić kolejne malownicze lokalizacje w naszym mieście, ale nadal pozostanie na rekreacyjnym poziomie trudności. Dzięki temu w rajdzie z powodzeniem mogą wziąć udział dzieci, seniorzy, czy osoby nieprzywykłe do długich wycieczek rowerowych. Liczy się uczestnictwo i dobra zabawa.
Start Rajdu Rowerowego „Cztery Pory Roku – Lato na bis” odbędzie się, jak poprzednim razem, spod budynku Galerii Galena. Zapisy uczestników rozpoczną się od godz. 8.00, a wyjazd w trasę planowany jest na godz. 9.30. Zapisy będą tym razem połączone z wydawaniem kuponów na bezpłatny poczęstunek po przyjeździe na metę. Na stadionie Azotanii każdy uczestnik rajdu będzie mógł zjeść grillowaną kiełbaskę, świeże pieczywo z domowym smalcem i zagryźć go małosolnym ogórkiem.
Aby ułatwić zadanie przygotowania „posiłku regeneracyjnego” dla wszystkich uczestników, organizatorzy proszą zainteresowanych o wcześniejsze potwierdzenie swego udziału poprzez zaznaczenie opcji „Wezmę udział” na facebookowym wydarzeniu „Rekreacyjny Rajd Rowerowy »Cztery Pory Roku Lato na Bis«”.
Na mecie rajdowicze mogą liczyć (oprócz posiłku i napojów) na zabawy i konkursy z nagrodami. Jak poprzednio będzie można zdobyć akcesoria rowerowe i promujące bezpieczną jazdę kaski, kamizelki i rękawiczki.
– Nie pozostało mi nic innego jak tylko zaprosić was na nasz Rajd. Zabierajcie więc swoje rodziny znajomych, dobry humor i przybywajcie – zaprasza jeden z organizatorów rajdu.

Przypominamy zatem – niedziela 20 sierpnia, godz. 8.00 zbiórka pod Galeną, by o 9.30 ruszyć już w trasę rajdu „Cztery Pory Roku Lato na Bis”.
Nie zapomnijcie kliknąć wcześniej ikonki „Wezmę udział” na facebooku.
Zapraszamy.

 

Najnowsze

To Top