Biznes - inwestycje

Dla kogo „Cztery Pory Roku”? Dla wszystkich!

Rusza budowa osiedla „Cztery Pory Roku”. Ma to być nowoczesne osiedle z wszelkimi udogodnieniami dla jego mieszkańców. Osiedle z najlepszymi rozwiązaniami zaczerpniętymi z doświadczeń budownictwa mieszkalnego Europy Zachodniej. Tutaj będzie się mieszkać bezstresowo.

Dla młodych małżeństw
Mieszkania w „Czterech Porach Roku” będą głównie na wynajem (poza pierwszym budynkiem – „Wiosną”, gdzie planuje się sprzedaż na własność). To umożliwi młodym małżeństwom łatwiejszy dostęp do nowego mieszkania (bez potrzeby zaciągania kredytu hipotecznego). Mieszkańcom w razie potrzeby przeprowadzki (np. z powodu zmiany miejsca pracy) będzie się łatwiej przenieść, odzyskując po prostu wkład własny i kaucję. Elastyczne warunki najmu dostosowane do dynamicznie zmieniających się warunków, w których funkcjonują młodzi ludzie.

Dla rodziców
Osiedle „Cztery Pory Roku” oferować będzie przyosiedlowe przedszkole dla dzieci swych mieszkańców. Odprowadzanie dzieci ledwie kilkadziesiąt metrów do przedszkola będzie prawdziwym komfortem i oszczędnością czasu dla zapracowanych rodziców. Nieopodal znajdują się też dwie publiczne szkoły podstawowe. Wewnętrzne zielone dziedzińce w budynkach składających się na „Cztery Pory Roku” stanowić będą azyl i bezpieczne miejsce zabaw dla dzieci. Nikt obcy nie będzie miał prawa się tutaj kręcić. Maksymalne bezpieczeństwo dzieci zapewni również system monitoringu oraz fakt, że każde mieszkanie dysponować będzie przynajmniej jednym oknem skierowanym na dziedziniec. Dzieci zawsze będą pod okiem rodziców.

Dla zabieganych
Cieknący kran, problem z odpływem z pralki, brak prądu w gniazdku? Nie każdy jest hydraulikiem czy elektrykiem. Nie każdy ma czas, by samemu się tym zająć. My o tym dobrze wiemy, dlatego w „Czterech Porach Roku” do dyspozycji mieszkańców będzie zatrudniony na stałe konserwator. Wystarczy telefoniczne zgłoszenie, a on przyjdzie i usunie drobne usterki. W przypadku poważniejszej awarii, konserwator zgłosi ją do administratora, który zapewni obsługę specjalistycznej firmy.

Dla miłośników zwierząt
Jeśli kochasz swego pupila, a nie jest on psem wpisanym w wykaz ras agresywnych i jego waga nie przekracza 10 kg, nasze osiedle jest dla Ciebie. Zapewniamy ogrodzony wybieg dla psów oraz dostęp do „piesuarów” – specjalnych miejsc, gdzie zapach feromonów sprawi, że Twój pupil z przyjemnością załatwi swe potrzeby fizjologiczne. Pojemnik na odchody oraz dozownik jednorazowych rękawiczek, pozwoli Ci pozostawić to miejsce w czystości. Przecież miłośników psów jest więcej, a miłośników czystości i higieny jeszcze więcej.

Dla rowerzystów
Balkon nie jest odpowiednim miejscem do przechowywania roweru. A z rowerów z przyjemnością korzysta przecież coraz więcej osób. Dla nich dedykujemy w każdym budynku rowerownię – garaż do przechowywania rowerów mieszkańców ulokowany na parterze. Oczywiście przy każdym budynku będą znajdować się również stojaki do bezpiecznego przypięcia roweru. To standard europejski, a my przecież promujemy dobre praktyki.

Dla wszystkich
Każdy mieszkaniec będzie się czuł w „Czterech Porach Roku” u siebie. Dla nas mieszkaniec, to nie „dobry lokator” w dniu gdy płaci czynsz, a staje się „kłopotliwym natrętem” gdy czegoś wymaga i oczekuje. Dla nas mieszkaniec jest członkiem wspólnoty „Czterech Pór Roku” – naszym klientem, którego oczekiwania rozumiemy, a wymagania respektujemy.

Więcej informacji: www.osiedle-jaworzno.pl

Dla kogo „Cztery Pory Roku”? Dla wszystkich!
To Top