Z miasta

Jaworznicki „Tydzień Seniora” końcem września!

Wielkim sukcesem okazał się organizowany w ubiegłym roku po raz pierwszy w Jaworznie „Tydzień Seniora”, którego inicjatorką jest Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl. Tegoroczna edycja wydarzenia zbliża się wielkimi krokami. Od 25 września do 1 października na jaworznickich seniorów będzie czekało wiele wydarzeń i moc atrakcji!

Koncerty, wykłady i warsztaty, a także retro spektakl – to tylko część atrakcji, z których będą mogli już wkrótce skorzystać jaworznianie w trakcie trwania „Tygodnia Seniora”. Podczas oficjalnej inauguracji wydarzenia, która odbędzie się 25 września, Prezydent Paweł Silbert przekaże uczestnikom imprezy symboliczne klucze do miasta.
W programie „Tygonia Seniora” m.in. koncert Aleksandra Brzezińskiego; Obserwatorium dla Seniorów – wykłady/warsztaty; badania ZPO; koncert muzyki Leonarda Cohena w wykonaniu Jakuba Michalskiego; koncert Sylwii Pogwizd pt. „Dwie Anny” (Anna German i Anna Jantar); BODOCAFFE – spektakl muzyczny retro z międzywojennymi szlagierami filmowymi Eugeniusza Bodo; koncert „Archetti” – muzyka filmowa; koncert chóru „Sokół” oraz wystawy prac seniorów z jaworznickich organizacji.

Najnowsze

To Top