Z miasta

Rowerowe powitanie jesieni

fot. iStock

Już za miesiąc miłośnicy dwóch kółek i rekreacyjnych rajdów rowerowych spotkają się na Rajdzie Cztery Pory Roku „Powitanie Jesieni 2017”. Kolejny ze zdobywającego coraz większą popularność cyklu rekreacyjnych rajdów Cztery Pory Roku odbędzie się 8 października (niedziela).

To już czwarta edycja rajdu Cztery Pory Roku. Po wiosennym i dwóch letnich rowerowych eskapadach jaworznickimi szlakami, przychodzi czas na jesienną odsłonę imprezy. A jesień, o ile jest to tradycyjna Złota Polska Jesień, bywa najbardziej oczarowującą porą roku. Pokryte złotem i purpurą leśne trakty, skąpane w porannym słonecznym blasku, przynoszą zmysłowy klimat tajemnicy i niespodzianki. Co też się kryje za następnym zakrętem?
Takie właśnie ma być „Powitanie Jesieni 2017” – pełne atrakcyjnych niespodzianek dla uczestników. Nie zapominajmy również, że październikowy rajd może być dla nas już jedną z ostatnich okazji do naładowania się energią przed nadchodzącą zimą.
Oczywiście rajd nie będzie składał się z samych niespodzianek. Pojawi się kilka stałych już punktów programu. Do nich należeć będzie miejsce startu pod Galeną i meta na Azotanii. Uczestnicy zostaną ugoszczeni przez sponsora tradycyjnym poczęstunkiem na mecie – żurek i kiełbaski z grilla. No i oczywiście całe mnóstwo konkursów.
Puchar Prezesa otrzyma najliczniejsza grupa rowerowa (jadąca w tych samych strojach organizacyjnych). Grup się wkoło namnożyło i coraz częściej odwiedzają się nawzajem. Zapraszamy więc przyjaciół z miast ościennych i regionu, aby przybyli jak najliczniej. Oczywiście najwięcej konkursów będzie skierowanych do najmłodszych uczestników imprezy, bo są oni „oczkiem w głowie” organizatorów oraz nas wszystkich. Niech przekonają się, że warto spędzać wspólnie i aktywnie czas. Na nagrody mogą liczyć również uczestnicy, którzy w dzień rajdu (8 października) będą obchodzić urodziny.
Główną jednak atrakcją Rajdu Cztery Pory Roku „Powitanie Jesieni 2017” będzie spędzenie kilku godzin wśród pozytywnie nastawionych do życia i do siebie nawzajem ludzi. Wspólne zwiedzanie okolicy na rowerach, a później przednia zabawa integracyjna na Azotanii.
Przypominamy zatem – Rajd Rekreacyjny Cztery Pory Roku „Powitanie Jesieni 2017” odbędzie się 8 października. Zbiórka o godz. 8.00 pod Galerią Galena, a start o 9.30. Zanotujcie w kalendarzach i ustawcie przypomnienie w smartfonach!
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

Najnowsze

To Top