Kultura i rozrywka

Salwy śmiechu w Relaxie

Klub Relax na Niedzieliskach od października regularnie gościć będzie najlepszych polskich komików. Pierwszy Stand-up Hype już w najbliższą sobotę – mamy dla Was wejściówki na to wydarzenie.

Stand-up to ostatnio jedna z najpopularniejszych komediowych form, która zapewnia godziny nieustającego śmiechu i wspaniałej zabawy. Zabawny monolog często przechodzący w swoisty dialog z publicznością pozwala artyście na dużą swobodę interpretacji i pozwala na dopasowanie się do widzów. W Klubie Relax w najbliższych miesiącach można będzie dobrze bawić się podczas występów najlepszych polskich stand-uperów. W sobotę 21 października na inaugurację całego cyklu do Jaworzna zawitają Adam Van Bendler i Olka Szczęśniak.

Adam Van Bendler, który ostatnio występuje regularnie z Abelardem Gizą, powraca z jeszcze bardziej soczystym materiałem! Garbus w czapce, którego oglądaliście na największych scenach w Polsce i telewizji, ma dla Was świeżą porcję wspomnień i obserwacji w krzywym zwierciadle. Dowiemy się między innymi dlaczego warto wstrzymać się z operacjami plastycznymi i samobójstwem oraz jak bardzo zdesperowanym trzeba być, żeby kupić mołdawskie prawo jazdy.

Olka Szczęśniak z kolei w Jaworznie zaprezentuje swój program ”Dystans Krytyczny”. Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Porusza wiele tematów: opowie o minusach mieszkania przed ślubem i o tym kto tak naprawdę stoi za naszymi wybuchowymi nastrojami. O ojcu, o matce, o wampirach emocjonalnych, o tym czemu powinniśmy pozwalać ludziom popełniać samobójstwa i jak ciężko jest nie przejmować się opinią innych.

Całą imprezę poprowadzi Wojtek Pięta, który występował w całym kraju a także gościł w telewizyjnym show Kuby Wojewódzkiego. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Na co dzień jest gospodarzem krakowskiej sceny Stand-up w Bakałarzu, autor kanału w serwisie Youtube oraz improwizatorem scenicznym.

Początek imprezy w sobotę 21 października o godzinie 19:00 w Klubie Relax na Niedzieliskach. Bilety do nabycia na www.kupbilecik.pl

Uwaga konkurs! Mamy dla Was do wygrania 2 wejściówki na sobotni Stand-up! Aby o nie powalczyć należy wejść na nasz fanpage na Facebooku, polubić konkursowy post a w komentarzu oznaczyć znajomego, który zawsze bawi Cię do łez. Rozstrzygniecie konkursu w piątek po godzinie 12:00.

Najnowsze

To Top