Kultura i rozrywka

Zaduszki Bluesowe z Jerry’s Fingers

Już w piątek w Klubie Relax na wszystkich miłośników dobrej muzyki czekają Bluesowe Zaduszki. Gwiazdą wieczoru będzie jaworznicki zespół Jerry’s Fingers.

Jerry’s Fingers to zespół dobrze znany jaworznickiej publiczności działający od 2011 roku. Inspirację czerpią z licznych odmian bluesa (Boogie, West Coast, Jump), najbardziej jednak z rdzennego bluesa rodem z Chicago. Ich kompozycje podsycane są również ognistym Rock&Roll’em. Zespół występuje w składzie: Kamil Maliszewski (vocal), Jerzy „Jerry” Szyja (bas, double bas), Piotr Szencel (harp), Przemek Celeban (guitar), Adam Bisaga (saksofon), Max Ziobro (drums), Michał Cholewiński (pianino).

W 2013 roku wydał debiutancki album, EP’kę zatytułowaną: ‚Welcome to fabulous Jerry’s Fingers World!’, która jest pierwszym, ale nie ostatnim ich wydawnictwem. Jerry’s Fingers brał już udział w kilku festiwalach w których sięgał po liczne nagrody. 3 listopada zespół wystąpi podczas Zaduszek Bluesowych w Klubie Relax na Niedzieliskach. Początek o godzinie 19:00. Bilety w cenie 15 zł można zakupić w biurze: Klub Relax, ul. Szczakowska 35 lub na www.emband.pl.

Najnowsze

To Top