Kultura i rozrywka

Ballady trzech bardów

W sobotę (18 listopada) w CK Teatrze Sztuk Marek Długopolski wraz z przyjaciółmi przypomni ballady trzech polskich bardów – Krzysztofa Daukszewicza, Wojtka Bellona i Stefana Brzozowskiego.

Marek Długopolski przyzwyczaił nas już do przypominania repertuaru pieśniarzy z kręgu „Krainy Łagodności” i poezji śpiewanej – generalnie artystów, dla których wyśpiewywane frazy odgrywają równie ważną rolę, co muzyka.

Marek mierzył się już z sukcesem z repertuarem największych pieśniarzy Leonarda Cohena, Bułata Okudżawy czy Włodzimierza Wysockiego. A z czasem skromne aranżacje na gitarę akustyczną i wokal, wzbogaciły się o znacznie bardziej rozbudowane instrumentarium.

Tym razem nasz lokalny bard zaproponuje ballady z repertuaru Krzysztofa Daukszewicza, Wojciecha Bellona i Stefana Brzozowskiego. Marek wystąpi w towarzystwie utalentowanych przyjaciół – Dominiki Sochy, Wiktorii Banasik, Karoliny Szczurek, Wojtka i Bartka Paluchów, Jacka Maliszczaka oraz Mateusza Motyki. Całkiem pokaźny skład.

Zapraszamy na „Ballady Trzech Bardów” w wykonania Marka Długopolskiego i przyjaciół do CK Teatru Sztuk 18 listopada o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł.

Najnowsze

To Top