Z miasta

„SZLACHETNA PACZKA ” rusza pełną parą!!!

SZLACHETNA PACZKA nabiera tempa, by do najbardziej potrzebujących dotarła pomoc. Od dzisiaj na stronie internetowej – www.szlachetnapaczka.pl dostępna jest lista rodzin wraz z spisem rzeczy, które są im najbardziej potrzebne. Brakuje jeszcze darczyńców. Dołącz do grona ludzi chcących odmienić czyjeś życie!

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt organizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Za główny cel stawia sobie mądrą pomoc osobom oraz rodzinom potrzebującym. Do osób w trudnej sytuacji docierają Wolontariusze którzy w trakcie indywidualnego spotkania poznają i diagnozują każdą jednostkową sytuację. Po spełnieniu odpowiednich kryteriów, osoba lub rodzina zostaje włączona do projektu. Dzięki temu dostaje szanse na otrzymanie wsparcia w postaci paczki odpowiadającej na konkretne potrzeby – zaznacza Joanna Stanuszek Lider Rejonu.

Darczyńcą może zostać każdy, kto 18 listopada lub w czasie trwania projektu wejdzie na stronę www.szlachetnapaczka.pl w znajdującej się tam bazie wybierze rodzinę potrzebującą w swojej okolicy i przygotuje dla niej Paczkę, która będzie odpowiedzią na konkretne potrzeby tej rodziny.

W ubiegłym roku w Jaworznie dzięki „SZLACHETNEJ PACZCE” 47 Rodzin otrzymało pomoc.

Osoby które chcą wesprzeć SZLACHETNĄ PACZKĘ mogą wpłacić pieniądze na konto lub wysyłając SMS o treści PACZKA na numer 75 465 (koszt 5 PLN + VAT). Więcej informacji na stronie- www.szlachetnapaczka.pl

Najnowsze

To Top