Z miasta

Drugie urodziny Galeny

Galeria Galena w najbliższy weekend świętować będzie swoje drugie urodziny. Z tej okazji właściciele galerii przygotowali sporo atrakcji.

Galena już na dobre wpisała się w krajobraz Jaworzna a mieszkańcy chyba przywykli do jej istnienia. W listopadzie mijają już dwa lata od otworzenia pierwszej jaworznickiej galerii. Galena jak zwykle hucznie obchodzi swoją rocznicę. W najbliższy weekend oprócz promocji w sklepach czekać też będzie trochę dodatkowych atrakcji.

Największe emocje budzi chyba trwająca od kilkunastu dni loteria dla klientów. W sobotę o godzinie 19:00 odbędzie się losowanie głównej nagrody – samochodu Renault Captur. Przed rokiem podczas poprzedniej edycji loterii Galena dosłownie pękała w szwach a zainteresowanie przerosło chyba nawet oczekiwania organizatorów. Podobnych tłumów można spodziewać się i tym razem. Oprócz emocji związanych z losowaniem w ciągu dnia odbywać się będzie także koncert młodzieży z Fabryki Talentów, pokazy taneczne przygotowane przez uczniów Szkoły Tańca Sukces a także teatr dla dzieci.

W niedzielę na wszystkich odwiedzających Galenę czekać będą słodko-muzyczne atrakcje. Podobnie jak przed rokiem w galerii stanie ogromny tort ułożony z kilkuset słodkich babeczek. Od godziny 15:00 będzie można osłodzić sobie dzień taką właśnie babeczką. Hitem wieczoru będzie zaplanowany na godzinę 17:00 koncert. W roli gwiazdy wystąpi Natalia Szroeder z zespołem.

Najnowsze

To Top