Biznes - inwestycje

Jaworznicki Dzień dla Biznesu

29 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się Jaworznicki Dzień dla Biznesu przeznaczony dla lokalnych przedsiębiorców.

Stale zmieniające się przepisy sprawiają, że czasami trudno jest za nimi nadążyć a przedsiębiorcy giną w ich gąszczu. Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie wraz z Urzędem Skarbowym w Jaworznie wyszły więc ze wspólną inicjatywą. Podczas środowej imprezy przeznaczonej właśnie dla przedsiębiorców. przybliżona zostanie działalność instytucji publicznych wspierających lokalny biznes oraz przedstawione zostaną zmiany w przepisach prawnych, ważnych z punktu widzenia prowadzenia działalności gospodarczej. Prelegenci przedstawią m.in. tematykę w zakresie: wsparcia zatrudnienia, pozyskania środków na poprawę warunków pracy, ulg w zakresie podatków od nieruchomości, ulg i preferencji dla zatrudniających niepełnosprawnych oraz e-składki i e-ZLA. Oprócz organizatorów swoje prelekcje zaprezentują też przedstawiciele Urzędu Miejskiego, ZUS-u i śląskiego oddziału PFRON. Po prelekcjach tematycznych odbędzie się panel dyskusyjny zatytułowany „Nie taki wilk straszny…- czyli o współpracy przedsiębiorców z instytucjami”.

Zgłoszenia chętnych do udziału w wydarzeniu można kierować telefonicznie (tel. 32/ 618-19-21) lub na adres: posrednictwo@pup-jaworzno.pl. W zgłoszeniu należy wskazać nazwę pracodawcy, osobę do kontaktu oraz nr telefonu i e-mail. Liczba miejsc ograniczona – organizatorzy zgłoszenia przyjmować będą tylko do 24 listopada. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Najnowsze

To Top