Kultura i rozrywka

Stand-up Silesia w Jaworznie. Wygraj bilety!

Już w piątek w Klubie Relax znów będzie można pośmiać się razem z komikami ze Stand-up Silesia. Mamy do wygrania bilety na ten występ!

Od kilku miesięcy w Klubie Relax na Niedzieliskach regularnie odbywają się występy znanych polskich stand-uperów. Tym razem do Jaworzna zawita Karol Modzelewski i Karol Kopiec.

Karol Modzelewski – komik, scenarzysta, prezenter radiowy, kochanek, człowiek renesansu. Kiedyś przeszedł Contre na pegazusie na 4 życiach. Lubi żółty ser i Marvela.

Karol Kopiec – improwizator, komik posługujący się w dużej mierze językiem abstrakcji. Jego występy to unikatowa podróż przez multiwers skojarzeń, odniesień i galaktyki wyobraźni. Miłośnik fauny i flory, najbardziej lubi leżeć na mchu. Mieszka na wsi pod Warszawą, ale lubi miejskie klimaty. Jak nikt inny rozumie psychologie poruszania się po rondzie. Na scenie od 2008 roku.

Gospodarzem sceny jak zawsze będzie niezawodny Wojtek Pięta. Początek imprezy w piątek 15 grudnia o godzinie 20:00 w Klubie Relax na Niedzieliskach. Bilety do nabycia w cenie 25 zł w przedsprzedaży na stronie internetowej biletyna.pl lub za 35 zł w dniu występu.

Do wygrania mamy dwie wejściówki na to wydarzenie! Wystarczy wejść na nasz fanpage na Facebooku, polubić konkursowy post i udostępnić go publicznie. Wśród osób, które spełnią takie warunki rozlosujemy dwa bilety. Konkurs trwa do czwartku grudnia do godziny 19:00, wyniki podamy na naszym fanpage na Facebooku.

Najnowsze

To Top