Kultura i rozrywka

Koncert Noworoczny z „Wielką Miłością”

Jaworznickie Koncerty Noworoczne stały się już prawdziwą tradycją i co roku przyciągają tłumy melomanów. Na dobry początek 2018 roku na scenie w Hali Widowiskowo – Sportowej zabrzmi koncert “Grande Amore” w wykonaniu grupy czterech tenorów LeonVoci oraz Orkiestry Filharmonii Lwowskiej pod batutą Woytka Mroza.

Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie już po raz XVII zapraszają na kolejną odsłonę Koncertu Noworocznego. Tym razem czeka nas niepowtarzalny wieczór we włoskich klimatach.

Gwiazdą wieczoru będzie kwartet LeonVoci. Czterech utalentowanych młodych wokalistów wykona w asyście Orkiestry Filharmonii Lwowskiej INSO pod batutą Woytka Mroza największe światowe przeboje arii operowych i musicalowych oraz najpiękniejsze utwory z repertuaru Andrea Bocelli, Canadian Tenors i grupy Il Divo.

Kwartet LeonVoci uchodzi za jedną z najlepszych grup tenorowych na świecie. Młodzi, znakomici wokaliści nie mają sobie równych. Grupa posiada w swoim repertuarze największe światowe przeboje w doskonałym opracowaniu na cztery głosy męskie. Każdy ich koncert jest świętem muzyki wokalnej a publiczność uwielbia ich miły i estetyczny wizerunek. Grupa dała poznać się szerokiej publiczności podczas brawurowych występów w telewizyjnym show „Mam Talent” gdzie udało się jej dotrzeć do finałów

Tym razem Koncert Noworoczny rozpocznie się 14 stycznia 2018 o godzinie 18.00 Bilety w cenie 60 zł i 70 zł do nabycia:

  • w Hali Widowiskowo – Sportowej MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80 (od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 – 18.00),

  • w Domu Kultury MCKiS im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej przy ul. Jagiellońskiej 3 (w godzinach otwarcia placówki),

  • na stronie internetowej http://bilety.mckis.jaw.pl

Najnowsze

To Top