Kultura i rozrywka

Relax na komediowo

Stand-uperzy już na dobre rozgościli się w Jaworznie. Po raz kolejny w klubie Relax na Niedzieliskach czeka nas wieczór pełen dobrego humoru. Mamy dla Was do rozdania bilety na to wydarzenie.

Komicy ze Stand-Up Silesia regularnie już rozbawiają jaworznian a każdy kolejny występ przyciąga tłumy. Trudno się temu jednak dziwić – prezentowany przez nich humor jest nietuzinkowy, nie boi się żadnych tematów i łamie każde tabu. Tym razem na scenie w Relaxie wystąpią Bartosz Zalewski i Paweł Chałupka

Bartosz Zalewski – pochodzący z Wrocławia komik, debiutował w 2010 roku, dołączył do Stand-up Polska, zdobył, był, wystąpił, uświetnił, hu hu, ha ha, podkreśla, żałuje, łączy w swoich występach wódkę z piwem, stara się nie palić, nie pije kawy, czasowniki.

Paweł Chałupka – Jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central a także na roastcie Tego Typa Mesa oraz Popka.

Tradycyjnie już gospodarzem sceny będzie niezawodny Wojtek Pięta – dobrze znany z występów w telewizji i youtube, uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Finalista Festiwalu Antrakt 2016. Brał udział w roastach Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby a na co dzień jest gospodarzem krakowskiej sceny Stand-up w Bakałarzu.

Początek imprezy w poniedziałek 8 stycznia o godzinie 20:00 w Klubie Relax na Niedzieliskach. Bilety do nabycia w cenie 25 zł w przedsprzedaży na stronie internetowej ticketos.pl.

Do wygrania mamy dwie wejściówki na to wydarzenie! Wystarczy wejść na nasz fanpage na Facebooku, polubić konkursowy post i udostępnić go publicznie. Wśród osób, które spełnią takie warunki rozlosujemy dwa bilety. Konkurs trwa do piątku 5 stycznia do godziny 20:00, wyniki podamy na naszym fanpage na Facebooku.

Najnowsze

To Top