Z miasta

Motoryzacyjne wyzwanie na Dzień Dziadka

Grupa Cargo znalazła świetny sposób na to by dziadkowie i wnukowie razem spędzili Dzień Dziadka i przy okazji poddali się sportowej rywalizacji.

-Pokażcie, że wasi dziadkowie są pełni energii i chęci do zabawy. Rękawice w garść i rozpoczynamy wyzwanie. Kto wygra walkę wnuczek vs babcia/dziadek? – zachęca do udziału w swoim evencie grupa Cargo. 21 stycznia na terenie ośrodka będzie można uczestniczyć w międzypokoleniowej rywalizacji i spróbować swoich sił w kilku motoryzacyjnych konkurencjach. Przy okazji jak zwykle podczas imprez organizowanych przez Cargo będzie można dowiedzieć się co nieco o bezpieczeństwie na drogach.

W programie imprezy:

  • walka na czas wnuczkowie vs dziadkowie na symulatorach wyścigów,

  • konkurencje sprawnościowe na motoatrakcjach,

  • szkolenie z bezpiecznej jazdy,

  • wjazd na płytę poślizgową pod okiem instruktora.

Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w imprezie jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Formularz rejestracyjny znaleźć można pod adresem: https://goo.gl/forms/V8pde1pJs26sVM9J3

Uczestnicy imprezy będą podzieleni na minigrupy, które będą rozpoczynać zabawę o każdej pełnej godzinie między 11 a 16. Przewidywany czas zabawy dla każdej grupy to 60 minut. Organizatorami imprezy jest Grupa Cargo i SymproEvents.

Najnowsze

To Top