Z miasta

Zmiany w rozkładach jazdy

Od poniedziałku 29 stycznia zmienia się rozkład jazdy kilku linii autobusowych obsługiwanych przez PKM Jaworzno.

Zamknięcie Trasy Śródmiejskiej, ferie i wreszcie wnioski mieszkańców – takie przyczyny sprawiły, że PKM Jaworzno zdecydował się na dokonanie kilku korekt w rozkładach jazdy autobusów. Ulica Jana Pawła II z powodu budowy tunelu rowerowego będzie przez kilka miesięcy zamknięta, w związku z tym zmianie musi ulec trasa linii A. Autobusy tej linii kursować będą ul. Grunwaldzką, ale do obsługi nie zostaną włączone przystanki PECHNIK i PECHNIK CMENTARZ, tak by zachować dotychczasowe godziny odjazdów z pozostałych przystanków.

Linia 350 w dni robocze zostanie dostosowana do godzin pracy zakładów zlokalizowanych przy ul. Na Stoku w Byczynie. Dotychczasowy poranny kurs o godz. 7:02 z przystanku początkowego CEZARÓWKA GÓRNA PĘTLA odjeżdżał będzie o godz. 7:04. Dla wspomnianego kursu zmieniona zostanie trasa przejazdu w Byczynie. Autobus kursował będzie z pominięciem przystanków na odcinku BYCZYNA DOM KULTURY – BYCZYNA KACZEŃCÓW II. Jednocześnie do obsługi włączony zostanie przystanek BYCZYNA SZKOŁA. Na wniosek pasażerów skorygowane zostaną także rozkłady linii 369 i 370. Dodatkowo nazwa zespołu przystanków DĄBROWSZCZAKÓW zmieniona zostanie na ENERGETYKÓW

W dniach od 29 stycznia do 9 lutego lutego z uwagi na przerwę w pracy szkół, nie kursują linie: 302 i 328, a na liniach: 311, 321, 367 i 370 obowiązują specjalne rozkłady jazdy na dni robocze wolne od nauki szkolnej. Nie wykonywane są także specjalnie oznaczone kursy na liniach: A, 304.

Wszystkie szczegóły zmian i aktualne rozkłady jazdy znaleźć można na stronach internetowych PKM Jaworzno.

Najnowsze

To Top