Kultura i rozrywka

Jezioro Łabędzie wkrótce w Jaworznie!

Prawdziwa sztuka ostatnio coraz częściej staje się lepiej dostępna dla mieszkańców Jaworzna a w ciągu roku nie brakuje kulturalnych wydarzeń z najwyższej półki. Już na początku marca na Hali Widowiskowo-Sportowej Petersburg International Ballet wystawi słynne „Jezioro Łabędzie”.

„Jezioro Łabędzie” do muzyki Piotra Czajkowskiego uchodzi za jedno z największych dzieł światowego baletu i niezmiennie urzeka kolejne pokolenia. Romantyczna historia poruszająca uniwersalne tematy, mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu i potędze miłości przenosi nas do baśniowej krainy tańca i muzyki. Akcja tego najbardziej niezwykłego baletu jest nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką. Dziewczęta zaklęte w łabędzie, Zły Duch i uczucia przekraczające granice życia i śmierci wciąż wzruszają widzów całego świata.

11 marca do Jaworzna zawita znany na całym świecie Petersburg International Ballet, który przedstawi swoją interpretację tego wybitnego baletowego dzieła. Przedstawienie na Hali Widowiskowo-Sportowej rozpocznie się o godzinie 18:00 i przeniesie nas w krainę magii. Sprzedaż biletów na to wydarzenie już trwa a wejściówki, co raczej nie dziwi, rozchodzą się w szybkim tempie. Bilety w cenie 70 zł nabyć można w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS, Domu Kultury w Szczakowej oraz przez internet na stronie bilety.mckis.jaw.pl.

Najnowsze

To Top