Kultura i rozrywka

Piątkowy wieczór z Neo-Nówką

Już w najbliższy piątek do Jaworzna zawita popularny kabaret Neo-Nówka, który zaprezentuje swój najnowszy program „Kazik sam w domu”.

Tym razem mistrzowie ciętej riposty wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki.

Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: „Każdy jest Kazikiem swego losu”. Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Dobra zabawa gwarantowana.

Kabaret Neo-Nówka w Jaworznie wystąpi w piątek 9 lutego o godzinie 17:15 na Hali Widowiskowo-Sportowej. Bilety w cenie 60, 80 i 90 zł do nabycia na stronie biletowakasa.pl.

Najnowsze

To Top