Bezpieczeństwo

Aresztowany za inne czynności seksualne

Sąd Rejonowy w Jaworznie zastosował dwu miesięczny areszt wobec 29-letniego mężczyzny. Podejrzany on jest o dopuszczenie się innej czynności seksualnej na 29-latce. Za ten czyn grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Wydarzenie miało miejsce nad ranem 11 lutego br. na ulicy Matejki. Do 29-letniej kobiety podszedł nieznany mężczyzna, który natychmiast przewrócił ją na ziemię i po skrępowaniu ruchów, dotykał jej miejsc intymnych. Dalsze zapędy mężczyzny powstrzymane zostały przez pokrzywdzoną, która zaczęła krzyczeć i próbowała dzwonić na policję. Sytuacja ta doprowadziła do tego, że napastnik się wystraszył i uciekł.

Szybka reakcja policjantów doprowadziła do zatrzymania mężczyzny w jego mieszkaniu, gdzie się schował. Pijany 29-letni mężczyzna został przewieziony do jaworznickiej komendy, skąd trafił do aresztu. Praca śledczych pozwoliła na przedstawienie przez prokuratora zarzutu związanego z dopuszczeniem się innej czynności seksualnej. Materiał dowodowy okazał się mocny. Pozwolił on na orzeczenie przez Sąd Rejonowy w Jaworznie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. 29-latek najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Za tego typu przestępstwo grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Żródło: KMP w Jaworznie

Najnowsze

To Top