Kultura i rozrywka

Kolejny stand-up w Relaxie

Jaworznianie na dobre już polubili wieczory z dobrym humorem w Klubie Relax. W sobotę 3 marca po raz kolejny nadarzy się okazja do zabawy podczas kolejnego spotkania ze stand-upem.

Już szósty raz Stand-up Silesia zaprasza do Jaworzna na wieczór pełen humoru. Tym razem na scenie stanie dwóch gigantów polskiego stand-up, komików znanych z występów na scenach w całym kraju a także z programów telewizyjnych. Publiczność w Relaxie spróbuje rozbawić Michał Leja i Michał Kutek.

Michał Leja –stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”, który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce i środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Współtworzył „Wszyscy na jednego. Roast ‘Diablo’ Włodarczyka” w telewizji TVN. Wystąpił w programie „Kuba Wojewódzki Show”, w „Comedy Club” na Comedy Central oraz dwukrotnie w „Tylko Dla Dorosłych” w TVP2. Nagrał też swój 40 minutowy stand-upowy special dla Netflixa – największego serwisu VOD na świecie. Gospodarz scen stand-upowych w Krakowie i Rzeszowie.

Michał Kutek – z wykształcenia prawnik, od trzech lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Trochę w nim goryczy i rozczarowania; sobą oraz światem, podoba mu się to. Aktywnie działa na scenie poznańskiej.

Jak zwykle gospodarzem sceny będzie Wojtek Pięta, który wystąpił już na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Finalista Festiwalu Antrakt 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Gospodarz krakowskiej sceny Stand-up w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.

Początek imprezy w sobotę 3 marca o godzinie 19:00 w Klubie Relax na Niedzieliskach. Bilety do nabycia w cenie 25 zł w przedsprzedaży na stronie internetowej ticketos.pl.

Najnowsze

To Top