Sport i rekreacja

Jaworznianie w reprezentacji

Zawodnicy Klubu Sportów Walki „Satori” Jaworzno Hanna Kałuża oraz Patryk Matusik zostali powołani do Reprezentacji Polski juniorów młodszych w Ju-jitsu natomiast Patryk Urban do Kadry Narodowej młodzieżowców w Ju-jitsu.

Jaworznianie są uczestnikami wielu prestiżowych szkoleń i zawodów sportowych o zasięgu regionalnym oraz ogólnopolskim. Dzięki poświeceniu i wytrwałej pracy na treningach osiągają medalowe pozycje w zawodach sportowych oraz pozytywnie zdają egzaminy na kolejne stopnie wtajemniczenia w Ju-jitsu. Od kilku lat regularnie zajmują czołowe pozycje w zawodach rangi pucharu i mistrzostw Polski w Ju-jitsu. Wysokie wyniki na arenach krajowych zostały docenione i dały Hani Kałuży i Patrykowi Matusikowi powołania na Puchar Europy Juniorów Młodszych w Ju-jitsu natomiast Patrykowi Urbanowi na turniej rankingowy Dutch Open Młodzieżowców w Ju-jitsu, które w dniach 23-25 marca odbędą się w Holandii. Zawodnicy jaworznickiego klubu ciężko przepracowali okres przygotowawczy i trener Łukasz Proksa jest przekonany, że jego wychowankowie są w wysokiej formie i będą godnie reprezentować biało-czerwone barwy. Powołanie zawodników Klubu Sportów Walki „Satori” Jaworzno jest dużym sukcesem, dlatego trzymamy kciuki i życzymy im udanych walk oraz wysokich lokat na holenderskich matach.

Wszystkich chętnych do rozpoczęcia swojej przygody ze sportami walki zapraszamy do wspólnych treningów, które klub prowadzi w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Jaworznie. Szczegółowe informacje o zapisach na zajęcia Ju-jitsu i Judo w nowym sezonie: Tel. 502 138 185, www.jujitsu.satori.jaw.pl, www.facebook.com/jujitsu.satori.jaw.

Najnowsze

To Top