Sport i rekreacja

Spotkanie z Markiem Dragoszem

AMP futbol w ostatnich latach wyszedł z cienia, powoli przebija się do powszechnej świadomości i zdobywa nowych kibiców. W środę w Teatrze Sztuk gościć będzie selekcjoner reprezentacji Polski – Marek Dragosz.

W Jaworznie co prawda nie ma drużyny AMP futbolu, nasze miasto jednak ma silne związki z tą dyscypliną. A to za sprawą Igora Woźniaka – młodego bramkarza trzykrotnego mistrza Polski – Husarii Kraków. Igor dał się już poznać kibicom i rozsławia Jaworzno podczas gry w mistrzowskim teamie a także w młodzieżowych reprezentacjach Polski.

W środę do Jaworzna zawita trener reprezentacji Polski w Amp futbolu – Marek Dragosz. Podczas spotkania trener opowie o swoich doświadczeniach sportowych, podróżach oraz udzieli młodym zawodnikom kilku wskazówek, które przydadzą się w sportowej przygodzie. Po spotkaniu odbędzie się zbiórka rękawic bramkarskich oraz innego sprzętu sportowego, które trafią do dzieciaków z Konga, które na ulicach Brazzaville grają w piłkę boso, w dziurawych koszulkach a bramkarze mają na rękach coś co dawno temu przypominało rękawice.

Początek spotkania w Teatrze Sztuk w środę 4 kwietnia o g. 16.30. Na wydarzenie zapraszają Anna i Igor Woźniak oraz radny Nikodem Motyka.

Najnowsze

To Top