Kultura i rozrywka

Recital Anny Dijuk

Teatr Sztuk zaprasza w sobotę 14 kwietnia na recital Anny Dijuk – Bujok zatytułowany „Jadę w życie Błękitnym Ekspresem”. Podczas koncertu usłyszymy największe i najpopularniejsze piosenki XX – lecia międzywojennego, z takimi przebojami jak „Miłość ci wszystko wybaczy” czy tytułową „Jadę w życie Błękitnym Ekspresem”.

Piękna aktorka o słodkim wyglądzie i ognistym charakterze. Obdarzona nieprzeciętnym talentem dramatycznym, komediowym, estradowym i piosenkarskim. Emanuje pozytywną energią i wielką siłą. – Doba dla mnie to dopiero połowa dnia – mówi o sobie w wywiadzie z Michałem Rakiem dla ŻYJ ZDROWO I AKTYWNIE (czerwiec 2008). Teatr, kabaret, film to część Jej aktywności zawodowej. Nieustannie podnosi sobie poprzeczkę biorąc udział w różnych konkursach, jak np.: Przegląd Piosenki Aktorskiej. Do każdego projektu doskonali swoje umiejętności aktorskie w myśl zasady – uczymy się całe życie…

Znana z wielu seriali i filmów fabularnych, m.in.: Miasto skarbów, Sprawiedliwi Wydział Kryminalny, Przeznaczenie, Bokser, M jak Miłość, Ojciec Mateusz, Egzamin z życia, Fala zbrodni oraz ze spektakli teatralnych: Serduszko z lodu, Tylko we Lwowie, Śluby panieńskie, Betlejem polskie, Miasto.

Początek koncertu w sobotę o godz.18.00. Bilety w cenie 15 zł.

Najnowsze

To Top