Sport i rekreacja

III Memoriał Mirosława Ciołczyka w Ciężkowicach

LKS „Ciężkowianka” Jaworzno, Agencja Artystyczna „Roban” oraz radny Rady Miejskiej w Jaworznie Janusz Ciołczyk serdecznie zapraszają na III Memoriał Mirosława Ciołczyka w Piłce Nożnej, który odbędzie się na stadionie w Ciężkowicach w czwartek 3 maja 2018 roku.

Na starcie turniejów piłki nożnej w kategoriach skrzatów (rocznik 2010 i młodsi), orlików (rocznik 2008 i młodsi) oraz trampkarzy (rocznik 2004 i młodsi) staną teamy dziecięce i młodzieżowe z województw śląskiego i małopolskiego. Początek zmagań o godzinie 11.00 wśród skrzatów i trampkarzy, zaś około 13.30 do rywalizacji przystąpią orliki. Uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych nastąpi ok. 13.00 (skrzaty i trampkarze) oraz 15.00 (orliki). Udział w memoriale potwierdziło 13 zespołów ze Śląska, Zagłębia, Podbeskidzia i z Małopolski.

Memoriał ma na celu uczczenie pamięci wspaniałego człowieka Mirosława Ciołczyka, długoletniego dyrektora Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie w przeszłości związanego jako zawodnik, trener i działacz sportowy również z LZS, a następnie LKS „Ciężkowianka” Jaworzno i będzie okazją do rodzinnego majowego świętowania 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Honorowy Patronat nad imprezą objęli Śląski Związek Piłki Nożnej, Podokręgi Piłki Nożnej w Chrzanowie i Sosnowcu oraz Śląskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Katowicach.

Najnowsze

To Top