Bezpieczeństwo

Śmierć w płomieniach

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło dzisiaj w nocy w dzielnicy Pszczelnik. W budynku gospodarczym, gdzie pojawił się ogień, strażacy znaleźli ciało człowieka. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do pożaru doszło na jednej z posesji przy ulicy Pszczelnik. Kilka minut po północy straż pożarna otrzymała zgłoszenie o wydobywającym się ogniu z budynku gospodarczego. Błyskawicznie na miejscu pojawili się strażacy i pozostałe służby ratunkowe. W czasie akcji ratowniczej, strażacy „wyciągnęli” ze środka 43-letniego kompletnie pijanego mężczyznę. Niestety, po zakończeniu gaszenia ognia, w pomieszczeniu znaleziono ciało człowieka. Obecny na miejscu prokurator zarządził zabezpieczyć miejsce, do czasu przeprowadzenia czynności z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Prawdopodobnie pożar wybuchł na skutek zaprószenia ognia przez osoby znajdujące się w środku.

Prowadzone przez jaworznickich kryminalnych postępowanie ma dać odpowiedź na pytania, kim jest osoba, która poniosła śmierć i z jakich przyczyn wybuchł pożar. Istotne w tej sprawie będzie też przesłuchanie, po wytrzeźwieniu, uratowanego mężczyzny. Jego zeznania z pewnością przybliżą śledczym szczegóły tej tragedii.

Źródło: KMP w Jaworznie

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze

To Top