Z miasta

Casting na twarz Tour de Pologne

Miejskie Centrum Kultury i Sportu zaprasza panie do udziału w castingu, który wyłoni jaworznicką twarz Tour de Pologne. Zwyciężczyni będzie reprezentowała miasto jako hostessa 7 sierpnia podczas etapu najpopularniejszego wyścigu kolarskiego w Polsce.

Przygotowując się do przyjęcia na jaworznickim Rynku czołowych przedstawicieli światowego kolarstwa, z reprezentantami LangTeam’u na czele, ruszamy z drugą edycją konkursu dla wszystkich odważnych i atrakcyjnych Pań, które zechcą reprezentować Jaworzno podczas największego w Polsce i jednego z największych na świecie wyścigu kolarskiego – Tour de Pologne!

W tym roku zmienią się nieco zasady wyboru kandydatek na jaworznicką hostessę TdP, główną nagrodą pozostanie jednak możliwość dostania się za kulisy wielkiej imprezy sportowej i reprezentowania barw naszego miasta podczas 4. etapu 75. Tour de Pologne, na odcinku Jaworzno-Szczyrk – 7 sierpnia. Dodatkowo laureatka Castingu otrzyma gratyfikacje pieniężną i szansę na profesjonalną sesje zdjęciową na potrzeby własnego portfolio.

Panie, które chciałyby wziąć udział w konkursie muszą być mieszkankami Jaworzna, muszą mieć ukończone 18 i nie więcej niż 29 lat, muszą mieć co najmniej 170 cm wzrostu, muszą swobodnie czuć się przed obiektywem i – koniecznie – mieć piękny uśmiech, bo ten zawsze towarzyszy hostessą TdP. Jaworznianki, które spełniają te kryteria powinny wysłać swoje zgłoszenie najpóźniej do 22 lipca na adres: casting@mckis.jaw.pl. Spośród wszystkich zgłoszonych Pań, Komisja Konkursowa wybierze maksymalnie 5 kandydatek, które zostaną zaproszone na finał i będą miały szansę na stanie się częścią jaworznickiej ekipy Tour de Pologne!

Najnowsze

To Top