Sport i rekreacja

VI Rajd Rekreacyjny Cztery Pory Roku Lato 2018

Stowarzyszenie Cztery Pory Roku zaprasza na VI edycję rowerowego rajdu. Tym razem rowerzyści będą mogli ruszyć na trasę w niedzielę 22 lipca.

Rowerowe rajdy organizowane przez stowarzyszenie Cztery Pory Roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem jaworznian i imponują frekwencją. Ostatnio niemal 700 osób ruszyło wspólnie w trasę a teraz – jeżeli tylko pogoda dopisze – to kto wie czy rekord nie zostanie znów pobity.

Tym razem uczestnicy Rajdu zbierać się będą na Plantach tuż obok Galerii Galena. Zapisy uczestników mają ruszyć o godzinie 9:30 a sam start zaplanowano na godzinę 11:00. Organizatorzy zapowiedzieli przygotowanie dwóch tras – dla najmłodszych uczestników a także dla tych bardziej już zaawansowanych miłośników dwóch kółek. Meta jak zwykle zlokalizowana będzie na stadionie Azotanii. -Tradycyjnie już na linii mety będzie na was czekał tradycyjny posiłek regeneracyjny w postaci smażonej kiełbaski, nie zabraknie też tradycyjnych ogórków oraz chleba ze smalcem – zapowiadają przedstawiciele Stowarzyszenia. -Jeśli chodzi o atrakcje planujemy również szereg konkursów które będą prowadzić przedstawiciele Stowarzyszenia „W Kręgu Formy” – dodają.

Na pewno nie zabraknie tradycyjnego już przeciągania liny. Najlepsza drużyna może liczyć na okazały puchar. Wśród uczestników rajdu przeprowadzona zostanie również loteria z nagrodami.

Najnowsze

To Top