Z miasta

Aktywne Podłęże

Cykl pikników, festynów i koncertów pod hasłem „Aktywne Dzielnice” dociera do kolejnych zakątków Jaworzna. Już w sobotę dobra zabawa czeka na mieszkańców Podłęża.

Impreza odbywająca się w ramach programu „Jaworzno Wspiera Rodziny” cieszy się sporym zainteresowaniem i w pozytywny sposób integruje mieszkańców poszczególnych dzielnic. Tym razem rodzinny piknik odbywać się będzie w sobotę 21 lipca o godz. 16.00 w parku na Podłężu.

Warsztaty, konkursy dla całych rodzin, program interaktywny dla dzieci pt. „Kolorowa ulica sezamkowa”, pokazy rzemiosła, malowanie twarzy, a także zamek dmuchany – to tylko niektóre z atrakcji, przygotowanych przez organizatorów.

– Serdecznie zapraszam do udziału w imprezach. Mam nadzieję, że wydarzenia organizowane w ramach projektu „Aktywne Dzielnice” pozwolą Państwu na dobrą i przyjemną zabawę w towarzystwie najbliższych, przyjaciół i znajomych – zachęca zastępca prezydenta miasta Monika Bryl.

Zachęcamy w sobotę do wybrania się do parku na Podłężu i wspólnej zabawy – lato w mieście wcale bowiem nie musi być nudne.

Najnowsze

To Top