Kultura i rozrywka

Letni Festiwal Rocka za nami

17 kapel z całej Polski, sześć fantastycznych koncertów i świetne muzyczne doznania – tak w skrócie wyglądała II edycja Letniego Festiwalu Rocka. Trwa głosowanie na zwycięzcę całej imprezy.

Lato niestety powoli dobiega końca, w niedzielę zakończyła się również kolejna edycja Letniego Festiwalu Rocka, która cieszyła się sporym zainteresowaniem. Na scenie swoje możliwości pokazało aż 17 zespołów. W tym roku impreza organizowana przez eM Band Orkiestrę Rozrywkową Miasta Jaworzna i Klub Relax ruszyła 15 lipca. Wtedy to w ramach „popołudnia kultury” na jaworznickich plantach wystąpili gospodarze z eM Bandu z towarzyszeniem Kamila Franczaka a także Master Men oraz Grafen.

Potem w kolejne niedziele impreza przeniosła się na Niedzieliska do Klubu Relax. Na scenie zagrali kolejno:

  • 22 lipca: Fireball, Lunatyk, P.Pig;

  • 29 lipca: Full light, Terapolka, Stonage full on sun;

  • 5 sierpnia: Lili Popoo, Hot Streak, Jan niezbendny & Whore Orkiestra;

  • 12 sierpnia: Rocking Therapy, Snowblind, Szklane Oczy

Wreszcie 19 sierpnia na zakończenie Festiwalu już na plantach usłyszeć można było zespoły Magaa, Odwilż oraz Helolove. -Jesteśmy bardzo dumni z tego, że to już jest druga edycja i cieszy się sporym zainteresowaniem. Dzięki tej akcji przede wszystkim wspieramy zespoły, dla których wspólne koncertowanie jest pasją – mówi Marcin Miliński z Klubu Relax. Co prawda koncerty już za nami, to jednak nie koniec emocji. Do 26 sierpnia trwa jeszcze głosowanie internetowe na zwycięzcę tegorocznej edycji. Głosy można oddać za pomocą specjalnego formularza (link poniżej). Kapela, która zbierze największą ilość głosów zagra podczas 5. ProRock Festiwal, który planowany jest na kwiecień przyszłego roku.

Link do głosowania: https://goo.gl/forms/AjztTROi55gOGMvX2

Foto: Klub Relax

Najnowsze

To Top