Biznes - inwestycje

Tauron otworzy punkt obsługi w Jaworznie

Dzięki staraniom prezydenta Pawła Silberta, spółka Tauron ponownie otworzy w Jaworznie Punkt Obsługi Klienta. Znajdować się on będzie w budynku siedziby PZU przy ul. Narutowicza 6a. Aktualnie trwają prace remontowe pomieszczeń przyszłego POK. Decyzja zarządu grupy Tauron po raz kolejny ilustruje dobrą współpracę między samorządem a Tauronem. Na tej współpracy skorzystają mieszkańcy, którzy nie będą już zmuszeni do odwiedzania punktów w Chrzanowie czy Sosnowcu. Wszytko załatwią w Jaworznie.

Po kilku latach nieobecności, do Jaworzna powróci Punkt Obsługi Klienta grupy Tauron. Mieszkańcy będą mogli załatwić sprawy związane z zawarciem umów jak i bieżącym kontaktem ze spółką. Otwarcie punktu to efekt starań prezydenta Pawła Silberta – negocjacji i ustaleń z władzami grupy Tauron.

Nowy punkt będzie mieścił się w budynku przy ul. Narutowicza 6a. Obecnie w budynku, w którym już znajduje się siedziba PZU, trwa remont. Do tej pory do dyspozycji były pobliskie punkty w Chrzanowie i Sosnowcu. W pozytywne rozstrzygnięcie i otwarcie w Jaworznie Punktu Obsługi Klienta zaangażował się również poseł Dariusz Starzycki.

Nowy punkt w centrum Jaworzna ułatwi dostęp mieszkańcom do usług grupy Tauron, a już wkrótce poznamy szczegółowe godziny funkcjonowania biura. Prawdopodobna data otwarcia to połowa października.

Tauron rozwija swoje usługi elektroniczne – klienci mają do dyspozycji zdalną obsługę w postaci infolinii, strony internetowej czy elektronicznego biura obsługi „Mój Tauron”. Jednak otwarcie punktu to ukłon w stronę osób, które przy załatwianiu codziennych spraw wolą mieć bezpośredni kontakt z firmą i jej pracownikami. To także ograniczenie podróży do okolicznych miast, w których taka obsługa się znajduje – to z kolei bardzo ważne dla osób starszych. O otwarciu punktu i świadczonych usługach będziemy informować na bieżąco.

Paweł Silbert, Prezydent Jaworzna:

– Cieszę się, że moje rozmowy z władzami spółek Tauron Polska Energia, Tauron Sprzedaż i Tauron Obsługa Klienta w sprawie przywrócenia POK w Jaworznie kończą się sukcesem. Z moim zastępcą Tadeuszem Kaczmarkiem uczestniczyliśmy w wielu spotkaniach i szczegółowych ustaleniach. Mieszkańcy do tej pory musieli załatwiać sprawy w sąsiednich miastach. Współpraca z grupą Tauron pozwoli na uruchomienie punktu w ścisłym centrum, z wygodnym połączeniem autobusowym, miejscami parkingowymi i dostępem dla osób niepełnosprawnych. Chcę podziękować za zrozumienie sytuacji i pozytywną decyzję zarządom spółek grupy Tauron. To kolejny dobry prezent dla naszych mieszkańców na 120 lat energetyki w Jaworznie.

Jarosław Broda, Wiceprezes Zarzadu TAURON Polska Energia ds. Zarzadzania Majątkiem i Rozwoju

– Cieszę się, że już niebawem będziemy mogli zaprosić naszych klientów do Punktu Obsługi w Jaworznie, ktory powstanie w odpowiedzi na oczekiwania lokalnej społeczności i dzięki współpracy z samorządem lokalnym. Klienci będą mogli w nim załatwić nie tylko wszystkie sprawy związane z prądem i gazem, ale też dokonać wyboru produktów i usług okołoenergetycznych. Portfolio produktów TAURONA obejmuje zarówno usługi serwisowe i specjalistyczne obejmujące np. technologie ogrzewania, jak i nowoczesne rozwiązania Smart Home. Pracownicy punktu doradzą i pomogą klientom w dokonaniu wyborów dopasowanych do ich potrzeb

Najnowsze

To Top