Kultura i rozrywka

Zaduszki Jazzowe z Rafałem Brzozowskim

eM Band” Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna już po raz szósty zaprasza na Zaduszki Jazzowe. Tym razem w Młodzieżowym Domu Kultury wystąpi Rafał Brzozowski.

Rafał Brzozowski profesjonalną przygodę z muzyką rozpoczął udziałem w programie „Szansa na Sukces” w 2002 roku, gdzie otrzymał wyróżnienie za wykonanie piosenki Szwagierkolaski. Po spotkaniu z ex-gitarzystą Lady Punk Edmundem Stasiakiem, trafił do reaktywowanego po latach zespołu Emigranci. Rezultatem tej współpracy była płyta zespołu Emigranci, pt: „I inne utwory” z Rafałem jako głównym wokalistą. Właśnie tutaj i w tym momencie rozpoczęła się jego zawodowa muzyczna droga. Oprócz występów z zespołem Emigranci Rafał przez kilka lat współpracował z najlepszymi muzykami i kompozytorami takimi jak Wojciech Wójcicki, Filip Sojka, Michał Grymuza i Robert Chojnacki. W 2007 roku poznał założyciela i lidera grupy De Mono – Marka Kościkiewicza, dzięki czemu w jego repertuarze znalazły się utwory jednego z najlepszych polskich kompozytorów i aranżerów. Razem zagrali wiele koncertów w kraju i za granicą. W 2011 roku został półfinalistą programu Voice Of Poland. Rafał Brzozowski wśród inspiracji wymienia twórczość takich wykonawców jak Stevie Wonder, Freddie Mercury, Elvis Presley, Frank Sinatra, Steven Taylor, Michael Bolton i Richard Marks.

2 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury Rafał Brzozowski w towarzystwie Orkiestry eM Band Jaworzno zaprezentuje swoje aranżacje największych polskich i zagranicznych przebojów. Bilety na koncert w cenie 40 zł do nabycia w Klubie Relax na Niedzieliskach oraz na www.emband.sklep.pl i www.kupbilecik.pl. Uwaga, organizatorzy przygotowali niespodziankę – grupy liczące co najmniej 10 osób mogą w Relaxie nabyć wejściówki za pół ceny.

Najnowsze

To Top