Kultura i rozrywka

Rafał Rutkowski w Relaxie

13 grudnia na wszystkich, którzy przed świętami chcą jeszcze wprawić się w dobry humor, czekać będzie kolejna solidna porcja stand-upu. Tego dnia w klubie Relax gościć będzie Rafał Rutkowski. Mamy dla Was jedną wejściówkę na to wydarzenie.

13 grudnia w Jaworznie zostanie ogłoszony Stan… Radosny. A to wszystko za sprawą Rafała Rutkowskiego – komika, stan-upera i aktora, którego chyba nikomu nie trzeba jakoś szczególnie przedstawiać. Jaworznickiej publiczności Rafał Rutkowski zaprezentuje swój nowy program „Homar z Biedronki”. Podczas imprezy będzie można poznać patent na żart który nikogo nie obrazi, dowiedzieć się jak interpretować erotyczne sny oraz współczuć bogatym. Grudniowy gość Relaxu opowie też o przełomowym odkryciu w kościele, o orkach w teatrze i wielkiej ojczyźnianej wojnie z Facebookiem. Całą imprezę jak zawsze poprowadzi niezawodny Wojtek Pięta, który sam może pochwalić się sporym dorobkiem stand-upowym.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia przez internet na portalu Kupbilecik.pl. W przypadku jeżeli zostaną jeszcze wolne miejsca, bilety będzie można nabyć także w dniu imprezy w cenie 40 zł.

Uwaga konkurs! Naszym fanpage na Facebooku znajdziecie post konkursowy, w którym do wygrania będzie wejściówka na występ Rafała Rutkowskiego. Zachęcamy do udziału – konkurs potrwa do czwartku 6 grudnia, wszystkie szczegóły na Facebooku.

Najnowsze

To Top