Z miasta

Spotkanie w sprawie dotacji

Chciałbyś rozpocząć własną działalność gospodarczą? Szukasz środków na wsparcie swojej firmy na starcie? Już w piątek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie odbędzie się spotkanie informacyjne na ten temat, organizowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach oraz Urząd Miejski w Jaworznie.

Nowi przedsiębiorcy mogą liczyć na starcie na całkiem spore wsparcie finansowe. Unia Europejska przygotowała wiele ciekawych programów wspierania przedsiębiorczości. W nadmiarze informacji i przepisów łatwo jest się jednak pogubić a same procedury bywają mocno zniechęcające. Z myślą o wszystkich, którzy chcieliby spróbować zmierzyć się z własnym biznesem, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przygotował specjalne spotkanie informacyjne.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną także założenia i zasady uczestnictwa w projekcie pn. „Dofinansowanie usług rozwojowych dla MŚP z terenów rewitalizowanych Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego” współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 8.2.1. „Wsparcie dla przedsiębiorców i ich pracowników w zakresie rozwoju przedsiębiorstwa – ZIT” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Cale bezpłatne szkolenie odbywać się będzie w piątek 14 grudnia w godzinach od 10:00 do 13:00 w gmachu biblioteki na jaworznickim rynku. Aby wziąć udział w szkoleniu należy zgłosić się droga elektroniczną poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://rpo.slaskie.pl/register/form/279.

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail. Istnieje możliwość wcześniejszego zakończenia rekrutacji w sytuacji, gdy zostanie osiągnięta maksymalna liczba uczestników.

Organizatorzy zwracają się z prośbą, by wszystkie osoby, które się zarejestrowały, ale nie będą mogły wziąć udziału w szkoleniu, skontaktowały się z Punktem Informacyjnym pod numerem telefonu: 32 77 40 602 lub adresem e-mail: punktinformacyjny@slaskie.pl.

Najnowsze

To Top