Bezpieczeństwo

Tragiczny koniec weekendu

Policjanci z Jaworzna wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę na ul. Wojska Polskiego w Jaworznie. W wyniku zdarzenia kierujący citroenem poniósł śmierć na miejscu.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj około godziny 17.30 na ul. Wojska Polskiego w Jaworznie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Citroen 64-latek, jadąc „pod prąd”, zderzył się czołowo z samochodem marki Alfa Romeo. Niestety w wyniku zderzenia kierowca citroena poniósł śmierć na miejscu. Pozostałe cztery osoby, które podróżowały pojazdami zostały przewiezione do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci apelują do kierujących o rozwagę. Jedźmy ostrożnie, przestrzegając przepisów, z prędkością dostosowaną do warunków panujących na drodze. Bezpieczeństwo na drogach zależy przede wszystkim od samych kierujących ich rozwagi, umiejętności przewidywania zagrożeń i szacunku dla innych kierowców. Pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, w tym o zapinaniu pasów oraz właściwym zabezpieczeniu przewożonych dzieci. Życie i zdrowie, które w ten sposób chronimy, są bezcenne.

Źródło: KMP w Jaworznie

Najnowsze

To Top