Z miasta

Magia świąt z Tauronem

Świąteczna atmosfera już na dobre zagościła w Jaworznie. W najbliższy piątek i sobotę dzięki Tauronowi czeka nas magiczny weekend pełen świątecznego klimatu.

Na zakończenie lata Tauron i Visualsupport zorganizowały w Jaworznie, na 120-lecie energetyki w mieście, magiczną, przepełnioną światłem i kolorami imprezę, która przyciągnęła prawdziwe tłumy. Teraz szykuje się swego rodzaju powtórka, ale już tym razem w zimowym klimacie. – W świąteczny czas chcemy zabrać Was do magicznej krainy, z gorąca czekoladą i tysiącem lampek. Do miejsca skąd odjeżdża świąteczny pociąg, którego pasażerem można stać się już za jeden uśmiech – zapraszają organizatorzy. Cała impreza odbywać się będzie na skwerze przy Muzeum w piątek 14 grudnia w godzinach od 17:00 do 21:00 oraz w sobotę 15 grudnia od 11:00 do 21:00.

Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji. Ściana Muzeum Miasta Jaworzna zamieni się w wielki ekran, na którym wyświetlać się będzie multimedialna projekcja w klimacie zimowym, świątecznym, z tańczącymi gwiazdkami i biegającymi reniferami. Niezależnie od pogody ma być biało i zimowo. Na placu stanie nawet igloo, w którym odbywać się będą warsztaty. – W ich trakcie dzieci zapoznają się z suchym lodem, którego użyją do stworzenia niezwykle widowiskowych i zabawnych Eliksirów Św. Mikołaja. Wyprodukują dymiące bańki mydlane odkrywając, czym jest suchy lód i jakie ma właściwości. Będzie można również wykonać własną świąteczną lampę, którą każdy uczestnik zabierze ze sobą na pamiątkę – zapowiadają organizatorzy. Ogromną atrakcją powinien też być specjalny świąteczny pociąg, którym będzie można zaliczyć małą przejażdżkę. Dodatkowo na wszystkich czekać będzie gorąca czekolada i niespodzianki. Zapowiada się świetna impreza, która wszystkim dodatkowo umili oczekiwanie na święta.

Najnowsze

To Top