Kultura i rozrywka

Hard Times w Jazz Clubie Muzeum

W czwartkowy wieczór w Jazz Clubie Muzeum będzie można zrelaksować się przy dobrej muzyce. Tym razem do Jaworzna zawita zespół Hard Times.

Hard Times to ekipa dobrze już znana jaworznickiej publiczności. Ostatnio przeszedł jednak metamorfozę i nie jest już triem a kwartetem. Do zespołu dołączyło dwóch nietuzinkowych muzyków – skrzypek Jan Gałach oraz kontabasitsa Piotr Górka. Oprócz nich na scenie nie zabraknie oczywiście Łukasza Wiśniewskiego (wokal, harmonijka, ukulele) i Piotra Grząślewicza (gitary, bouzouki).

Hard Times to krakowska ekipa grająca trochę folku, trochę bluesa, czasem na smutno o miłości, a czasem na wesoło o urokach życia. Grają piękne, pozbawione niepotrzebnej egzaltacji piosenki, pełne szorstkiej, męskiej liryki, ściskające za gardło lub porywające do tańca. Ich ostatnia płyta

„Siedem” zdobyła tytuł „Płyty Roku 2017” a Łukasz Wiśniewski miano „Wokalisty Roku 2017” w ankiecie „Blues Top” czytelników kwartalnika „Twój Blues”.

W Jazz Clubie zespół zaprezentuje nowe brzmienie a także jak zwykle pełen żywioł i profesjonalizm. Początek koncertu w czwartek 24 stycznia o godzinie 20:00.

 

Najnowsze

To Top