Kultura i rozrywka

Stefano Terrazzino na dekaTONIE!

Marcowa odsłona jaworznickiego dekaTONU wprowadzi wszystkich w południowe klimaty. A to za sprawą koncertu Stefano Terrazzino, który na scenie w Szczakowej wprowadzi sporo włoskiego stylu.

Po bardzo udanych koncertach Doktora Misio i Darii Zawiałow w poprzednich odsłonach dekaTONU, tym razem na deskach Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej zaprezentuje się wokalista rodem ze słonecznej Italii – Stefano Terrazzino.

W Polsce Stefano znany jest jako tancerz, ale na scenie i ekranie wielokrotnie pokazał się także jako utalentowany aktor i wokalista. Od 2005 roku mieszka i pracuje w Polsce. W wieku piętnastu lat rozpoczął karierę taneczną, reprezentując najwyższą klasę S w tańcach latynoamerykańskich sięgnął po zawodowstwo taneczne.

W polskim programie rozrywkowym Taniec z Gwiazdami kilkukrotnie stawał na podium, w tym dwukrotnie na miejscu pierwszym z Kingą Rusin i Agatą Kuleszą. Również dwie wygrane, z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz, przyniósł mu program na antenie telewizji Polsat – Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

Drugą pasją Terrazzino jest aktorstwo. Występował m. in. w serialach „Samo życie”, „Na Wspólnej”, „Ja to mam szczęście”, „Linia życia”, „Przyjaciółki”. Aktorsko udziela się również w teatrze. Ma na koncie rolę Rudolfa Valentino w spektaklu „Polita” wystawianym w Teatrze Buffo.

W Szczakowej Stefano Terrazzino wystąpi już w niedzielę 3 marca o godzinie 17:00.

Najnowsze

To Top